Wystawa Shai Ginott pt. „Krajobrazy Izraela”

5 listopada 2010 r. o godz. 17.00 odbyło się oficjalne otwarcie wystawy autorstwa Shai Ginott pt. „Krajobrazy Izraela”. Wystawa została udostępniona przez Departament Kultury Ambasady Izraela.


Organizatorem wystawy na terenie miasta Mrągowa było Centrum Edukacji Ekologicznej i Kulturalnej prowadzone przez Stowarzyszenie Edukacji Ekologicznej i Kulturalnej „SEEiK” i Stowarzyszenie Młodych na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w Olsztynie oraz Centrum Kultury i Turystyki  w Mrągowie.


Wystawa odbyła się pod patronatem Ambasady Izraela w Polsce oraz Burmistrza Miasta Mrągowa.


Partnerami wystawy byli: Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego w Warszawie, Fundacja na rzecz zbliżania kultur „OPEN ART”, Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Olsztynie.


Patronat medialny nad wystawą objęli: ITV Mrągowo, Radio Planeta Mrągowo,  Kurier Mrągowski oraz czasopismo internetowe Stowarzyszenie SEEiK.


Wystawa znajdowała się w Centrum Kultury i Turystyki przez cały listopad 2010. Oficjalne otwarcie z udziałem gości, połączone z odczytami odbyło się 5 listopada 2010 r. o godz.  17.00 w budynku Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Odczyty poświęcone były kulturze i historii Izraela oraz historii Państwa Izrael. Uczestnicy spotkania otrzymali materiały edukacyjno – promocyjne przekazane przez Ambasadę Izraela.


GALERIA