31 stycznia 2017

 Kochani,

VI Festiwal Pieśni i Poezji „Tropami Wysockiego – pieśni narowiste” już za nami.

Ogromnie dziękujemy naszym Partnerom: Rosyjskiemu Ośrodkowi Nauki i Kultury w Warszawie i Zarządowi Głównemu Krajowego Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód, za wspólną pracę podczas organizacji Festiwalu, za Wasz wysiłek, wsparcie i życzliwość.

Składamy gorące podziękowania i wyrazy wdzięczności Sponsorom: Strategii Doradztwu Komunikacji Sp. z o.o. a także KIM Sp. z o.o. – Wasza hojność pozwoliła nam w tak trudnych czasach i okolicznościach zrealizować szóstą już edycję Festiwalu. Jesteście prawdziwymi Mecenasami zbliżenia kultur.

Chcemy także serdecznie podziękować Ambasadzie Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej za podtrzymanie wieloletniej tradycji Festiwalu i, pomimo tak skomplikowanych obecnie relacji polsko-rosyjskich, za objęcie Patronatem Honorowym także i szóstej edycji Festiwalu.

Szczególne podziękowania składamy indywidualnym Darczyńcom, którzy odpowiedzieli na nasz apel i wsparli nas swoimi cegiełkami i okruchami serca w tak trudnym dziele budowania mostów zbliżenia kultur pomiędzy wielokulturowymi społecznościami w Polsce.

Drodzy Wolontariusze – Wasza praca i zaangażowanie pozwoliły nam  zapewnić sprawny przebieg wszystkich wydarzeń festiwalowych i  opiekę nad gośćmi. Wasza pomoc była bezcenna!

Kochani Widzowie, jesteśmy dumni z Was i wdzięczni Wam za to, że byliście z nami! To dla Was i dzięki Wam Festiwal trwa już od sześciu lat! Wierzymy, że za rok ponownie się spotkamy. Zapraszamy Was już dziś!

Zarząd Fundacji na rzecz zbliżania kultur OPEN ART – Główny Organizator Festiwalu.